Kilka słów o mnie…

Nadszedł czas, gdzie powinnam napisać wypociny na temat mojej osoby.

Szczerze przyznam, że nie żywię do tego zbyt dużej sympatii.

Dlaczego?

Znam swoją wartość i wiem, że jestem wyjątkową osobą, tak jak Ty. Nie czuję więc potrzeby pisania eseju na temat mojej wybitności. Poza tym, chciałabym, żeby o tym kim jestem decydowały moje słowa i czyny. A tego tutaj będzie dużo z czego bardzo się cieszę, bo to dzięki temu poznasz mnie lepiej.

Jednocześnie mam ogromny szacunek do Ciebie i niesamowicie zależy mi na stworzeniu przestrzeni, w której będziesz czuła się swobodnie. Żeby tak z kolei było, musisz wiedzieć z kim masz do czynienia. Musisz mi zaufać, polubić. Postaram się być sobą i postaram się w moich treściach Ciebie zaintrygować ale przede wszystkim pomóc w trudnościach i radościach z jakimi na co dzień zmierzasz się mama.

Nie chce być dla Ciebie kolejną Panią specjalistką. Per Pani psycholog, pedagog czy magister habilitowany i nadzwyczajny dietetyki. Chce być Justyną, która wyposażona w wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobytą na Uniwersytecie Łódzkim i podczas lat pracy z dziećmi na różnych etapach rozwojowych, będzie niosła Ci ukojenie.

Chciałabym zarazić Cię moją codzienną pracą. Jest nią praca z małymi dorosłym. Tak, pracuję w szkole, prowadzę warsztaty multisensoryczne, mam sesje indywidualne z dziećmi. W zasadzie to gdzie mnie nie było i czego nie robiłam? Pracę zawodową i około zawodową zaczęłam jak najszybciej było to możliwe. Chwile przed studiami, zaczęłam prowadzić warsztaty tematyczne, byłam nianią, pracowałam w żłobkach praktykowałam w domach małego dziecka, jeździłam na obozy sportowe i wychowawcze. Wszystko po to, aby zdobywać jak najszybciej praktykę nie tylko suchą nic nie znaczącą bez prkatyki treść. Pragnę dzielić się z Tobą wiedzą praktyczną w formie filmów, podcastów, e-booków, wpisów na instagramie, szkoleń i wielu innych źródeł i materiałów.

Będzie mi niesamowicie przyjemnie ugościć Cię w moim świecie i móc Ci towarzyszyć w odkrywaniu siebie jako kobiety i mamy, która do wychowania podchodzi świadomie z bagażem wiedzy i doświadczeń ale bez zbędnej spiny.

Mam nadzieję, że… Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.