Kilka słów o mnie…

Nadszedł czas, gdzie powinnam napisać wypociny na temat mojej osoby.

Szczerze przyznam, że nie żywię do tego zbyt dużej sympatii.

Dlaczego?

Znam swoją wartość i wiem, że jestem wyjątkową osobą, tak jak Ty. Nie czuję więc potrzeby pisania eseju na temat mojej wybitności. Poza tym, chciałabym, żeby o tym kim jestem decydowały moje słowa i czyny. A tego tutaj będzie dużo z czego bardzo się cieszę, bo to dzięki temu poznasz mnie lepiej.

Wielkie marzenia, ciężka praca, sprawią mi szczęście. 

Edukacja, wychowanie, szkolnictwo. 
Dla mam. Dla rodziców.
Wielkie marzenia, ciężka praca, sprawią mi szczęście.

Jednocześnie mam ogromny szacunek do Ciebie i niesamowicie zależy mi na stworzeniu przestrzeni, w której będziesz czuła się swobodnie. Żeby tak z kolei było, musisz wiedzieć z kim masz do czynienia. Musisz mi zaufać, polubić. Będę sobą i postaram się w moich treściach zaintrygować Ciebie. Pomogę Ci w trudnościach i radościach z jakimi na co dzień zmierzasz się jako mama.

Kim chciałabym być dla Ciebie?

Nie chce być dla Ciebie kolejną Panią specjalistką. Per Pani psycholog, pedagog czy magister habilitowany i nadzwyczajny dietetyki. Chce być Justyną, która wyposażona w wiedzę praktyczną i teoretyczną, będzie niosła Ci ukojenie.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Klasa 1, klasa 2, klasa 3. Szkoła podstawowa.
Wielkie serce, które pomieści wszystkie dzieci!

Chciałabym zarazić Cię moją codzienną pracą. Jest nią praca z małymi dorosłym. Tak, pracuję w szkole, prowadzę warsztaty multisensoryczne, mam sesje indywidualne z dziećmi. W zasadzie to gdzie mnie nie było i czego nie robiłam? Pracę zawodową i około zawodową zaczęłam jak najszybciej było to możliwe. Chwile przed studiami, zaczęłam prowadzić warsztaty tematyczne. Jakby tego było mało, byłam nianią, pracowałam w żłobkach praktykowałam w domach małego dziecka, jeździłam na obozy sportowe i wychowawcze. Wszystko po to, aby zdobywać jak najszybciej praktykę nie tylko suchą nic nie znaczącą bez praktyki treść. Pragnę dzielić się z Tobą moją wiedzą praktyczną. W jakiej formie? W postaci filmów, podcastów, e-booków, wpisów na instagramie, szkoleń i wielu innych źródeł i materiałów.

Nauka, miłość, inspiracja. Inspiracje dla nauczycieli i rodziców.
Nauczanie, miłość, inspiracje

Będzie mi niesamowicie miło ugościć Cię w moim świecie. Chciałabym towarzyszyć Ci w odkrywaniu siebie jako kobiety i mamy. Moim pragnienie jest, byś do wychowania podchodziła świadomie z bagażem wiedzy i doświadczeń ale bez zbędnej spiny i stresu.

Mam nadzieję, że… Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *